Pirmasis jubiliejus, savaitgaliai olose ir karštų versmių baseinuose

Senai jau berašiau, nes tikrai sunku buvo ir vis dar yra dėl Ukrainoje prasidėjusio karo. Nors atrodo esame toli ir gal saugūs, bet nerimas ir liūdesys toks pat kaip ir Europoje beskaitant žinias, beklausant draugų ir kolegų Lietuvoje nuotaikų, bežiūrint lietuviškas laidas. Viską stebim akylai ir tikimės, kad šitas baisus košmaras kuo greičiau pasibaigs. Viena tik džiugu, kad žmonių palaikymas Ukrainai įvairiose šalyse yra begalinis, bet tuo pačiu liūdina politinis neryžtas bei per didelė Europos ekonominė priklausomybė nuo Rusijos. Nors darbe jaučiu, kad daugumai vietinių tai tik tolimas ir nelabai suprantamas karo atgarsis, labai nustebino, kad mūsų mokykla paskelbė akciją ir renkamų vaistų ir kitų reikalingų daiktų sąrašą, kurį galima atnešti ir taip paremti Ukrainos žmones. Tas begalinis nerimas ir liūdesys niekur nedings kol Ukraina nelaimės, bet nusprendžiau toliau tęsti savo dienoraštį ir užfiksuoti visas akimirkas, kad išliktų ateičiai.

Kelios dienos iki Ukrainos karo, atšventėme pirmąjį mūsų šeimos gimtadienį ir jubiliejų Amerikoje. Negaliu patikėti, kad vasario 20 dieną Godai sukako 10 metų! Tuo pačiu atėjo ir suvokimas, kad po 8 metų Goda jau bus pilnametė ir pabaigs mokyklą. Ta proga išvažiavome į pirmąjį ilgąjį savaitgalį (kaip tik vaikams buvo laisvos 21 ir 22 dienos) į Glenwood Springs, 3 val kelio kalnų link nuo Denverio. Jau senai norėjau aplankyti šį miestą dėl kelių įdomių objektų – olų bei didžiausio karštų versmių baseino. Pats miestelis irgi palyginus gražus, su gražiai sutvarkyta pakrante palei Kolorado upę bei jaukiomis gatvelėmis. Mieste veikia nuotykių parkas, kuriame yra daug vasarinių pramogų, o žiemą, kaip ir visus metus, galima aplankyti olas bei pasivažinėti vasaros rogutėmis nuo kalnų. Olas pasiekėme keldamiesi gondolomis į kalnus. Šios dvi lankytinos olos esančios Glenwood Springs miestelyje yra aukščiausios visame Kolorade. Jas atrado Peter Prebble. Buvo smagu palandžioti po olas, paklausyti gido pasakojimo ir pamatyti įspūdingų stalaktitų ir stalagmitų vaizdų. Po dienos nuotykių olose, mėgavomės didžiausiu karštų versmių baseinu lauke žiemą su vaizdu į kalnus.

Taip jau sutapo, kad po savaitės vykome į Colorado Springs ir vėl lankėmės oloje. Bet šį kartą Cave of Winds (Vėjų ola) buvo dar įspūdingesnė! Nesvarbu, kad ji nebuvo tokiame pat aukštyje kaip olos Glenwood Springs (gal 1 pėda žemesnė – dėl to labai apgailestavo mūsų gidas), bet pati ola ir turas buvo įdomesnis dėl nuostabaus jauno ir linksmo gido, ilgesnės (valandos) trukmės turo su tiesioginiu landžiojimo ir ėjimu kaip ančiukas siaurais olos takais. Taip pat šalia olos buvo ir kitokių pramogų, kaip laipiojimai šalia uolų, zip line bei laisvas kritimas į tarpeklį. Aš vis dar neatsistebiu kiek nuostabių lankytinų objektų yra aplink Colorado Springs, tai tikrai pirma lankytina vieta atvykus pas mus į svečius 😉

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s