Vienų sporto sezonų pabaiga, kitų pradžia

Artėjant vasarai, eina į pabaigą kai kurių sporto šakų, kaip krepšinis ir ledo ritulys, sezonai. Praėjusią savaitę pavyko gauti bilietus į atkrentamąsias NBA varžybas. Denverio Nuggets išėjo į atkrentamąsias, tačiau pralaimėjo pirmą seriją. Tačiau kokios įspūdingai kitokios buvo rungtynės! Per reguliarųjį sezoną dažniausiai krepšininkai nepersistengia, jei tai neturi įtakos jų patekimui į kitą etapą, sirgaliai taip pat ateina šiaip pasimėgauti ir dažniausiai jau juda link namų rungtynėms nepasibaigus, būna matyti daug laisvų vietų. Bet kai prasideda atkrentamosios (play-offs) situacija pasikeičia radikaliai!!!! Žaidimas būna intensyvus ir žymiai daugiau gynybos. Arenoje nė vienos laisvos vietos. Per atkrentamąsias kitos komandos sirgaliai važiuoja paskui savo komandą, tai buvo matyti priešininkų sirgalių, aišku vis tiek dauguma Nuggets gerbėjų. Tuo pačiu nuolat buvo kartojamos taisyklės, kad deramas elgesys tarp sirgalių nebūtų pamirštas. Na ir visa salė tiesiog ūžė visų rungtynių metu. Deja, Nuggets skaudžiai pralaimėjo visą seriją ir jiems sezonas jau baigėsi.

Kitokia situacija Ledo ritulyje – Colorado Avelanches centrinės divizijos vakarų konferencijos lyderiai, tad rungtynės, kuriose buvau šią savaitę su savo darbo komanda, neturėjo jokios įtakos jiems. Man patinka Avelanches 🙂 jie nerealūs savo žaidimu, bet šį kartą, kai žiūrėjom, pralaimėjo po pratęsimo ir baudinių, nors pradžioje žaidimo buvo pakankamai atsiplėšę. Lauksiu kaip jiems seksis atkrentamosiose!

Tuo tarpu balandžio pradžioje prasidėjo beisbolo sezonas, į kurį turėjome bilietus penktadienio vakarui. Man būtų buvę įdomu pasižiūrėti ir suprasti taisykles, tačiau 10 laipsnių vėsumos ir baisingas vėjas trukdė tam (nors iš nuotraukų to nematyti)… tikiuos dar nueiti kada, kai bus geresnis oras.

Mano amerikietiško futbolo gerbėjas laukia rugtynių į Denver Broncos, kurių sezonas labai trumpas ir prasideda rugsėjį-spalį bei baigiasi finalinėmis rugtynėmis (Super-Bowl), kas yra labai didelis renginys čia, vasario pradžioje.

O mes jau prieš mėnesį atidarėm teniso sezoną. Aplink namus yra pilna nemokamų teniso aikštelių, tad naudojamės proga, kai geras oras ir kol dar ne per karšta.

Vienų sporto sezonų pabaiga, kitų pradžia mintis apie “Vienų sporto sezonų pabaiga, kitų pradžia”

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s