Knygos ir biblioteka

Lietuvoje prie pat namų turėjau nuostabią naujai atidarytą Žirmūnų biblioteką, į kurią nuolat užsukdavau pasiimti naujų gerų knygų. O pati biblioteka buvo nauja, su didžiule skaitymo erdve, kompiuterių salėmis, eksponuojamomis parodomis bei knygų pristatymais ir kitais renginiais. Į Ameriką važiavau su puse lagamino naujų knygų plius dar kolegos atvežė sausio mėnesį, tai lietuviškų knygų skaitymui tikrai pakako iki šiol. Man lietuviškos knygos yra kaip poilsis po visos dienos skaitymų anglų kalba, bet natūraliai žinojau, kad ateis laikas ir jos baigsis ir reiks pradėti skaityti angliškas knygas.

Prasidėjus vaikų vasaros atostogoms, vaikai gavo lankstinukus apsilankyti bibliotekoje ir nepamiršti knygų skaitymo vasarą, tad nusprendėme su vaikais apsilankyti ameriekietiškoje bibliotekoje. Ir nors biblioteka buvo vietinės reikšmės, bet kokio turtingumo ir gražumo! Biblioteka didžiulė, nors iš išorės taip neatrodo, nes pastatas neaukštas, bet platus. Dviejų aukštų pastate didelės salės pilnos knygų suaugusiems ir vaikams, konferencijų kambariai, video ir audio erdvės, poilsio kampeliai, kavinukė, tad atėjęs, gali ten praleisti visą dieną. Kadangi ėjome dėl vaikų, kurie labai pamėgo angliškus komiksus, galvojau, kad aš neimsiu jokios knygos, nes dar turiu porą nepabaigtų lietuviškų knygų prieš grįžtant į Lietuvą liepos mėnesiui ir pasipildant bagažą, tačiau tik pamačiusi Bernardine Evaristo knygą, negalėjau atsispirti. Taip visi tapome šios bibliotekos nariais ir, manau, lankysimės čia nuolat.

Mano atsivežtų lietuviškų knygų kolekcija ir mano komiksų gerbėjas, kuris vaikšto iš paskos ir nuolat nori paskaityti juokelius iš Dog Man grafinės novelės 🙂

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s