Rudens šventė ir Aisčio gimtadienis

Vakar (sekmadienį) šventėme Aisčio 8-ąjį gimtadienį rudens šventėje (Fall fest), kurios čia labai populiarios atėjus rugsėjui-spaliui ir užaugus moliūgams bei kukurūzų laukams. Šventėme Anderseno ūkyje, kuris priminė kukurūzų lauko ir pramogų idėją prie Trakų, tik čia mąstelis ir žmonių kiekis visai kitas. Pagrindinės ūkio pramogos tai didžiuliai kukurūzų labirintai (Corn Maze) bei didžiulis moliūgų laukas, skirtas žmonėms prisirinkti moliūgų (Pumpkin patch). Į moliūgų lauką važiuoti traktoriaus tempiamame dideliame vežime, kuriame telpa tubūt apie 30 žmonių, labai smagi pramoga. O po to pačio gražiausio moliūgo ieškojimas dideliame lauke bei tempimas atgal į vežimą.

Dar ūkyje pilna žaidimų vaikams, gyvūnėlių (ožkų, avių, ponių, lamų), šieno kupetų ir moliūgų vežimų pasidaryti fotosesijoms, šaudymo, jodinėjimo, šokinėjimo, labirintų ir kt. Taip pat gyva koncertuojanti kantri grupė, daug parduotuvėlių bei maisto vagonėlių. Bet jei nori daryti savo šventę, gali atsivežti savo maistą ir išsinuomoti mažą arba didelį paviljoną, arba tiesiog laužavietę su stalu savo šventei. Mums labai pasiteisino paskutinis variantas, nes ryte buvo vėsoka, tai galėjome ir pasišildyti, ir išsikepti dešrelių bei zefyrų.

Sutemus, ūkyje galima užsisakyti papildomą siaubo pramogą (Terror in the corn), t.y. ėjimą per siaubo labirintą su visokiais gąsdinimai hallowino šventės artėjimo proga, tačiau mes atsisakėme šito, nes rekomenduojamas amžius nuo 10 metų. Gal kada kitą kartą, nors manęs tai tikrai niekas neprivers. Nežinau, kaip reiks švęsti Hallowiną, bet vaikai laukia.

Advertisement

2 mintys apie “Rudens šventė ir Aisčio gimtadienis”

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s