Antras pavasaris Kolorade

Kai gyveni naujoj šaly, nori nenori lygini sezonus su praėjusiais jau matytais. Ir nors paskaičius mano praėjusių metų įspūdžius apie pavasarį Kolorade atrodė, kad viskas atsigavo ir sužaliavo, šiemet dar labiau negaliu atsistebėti, kaip viskas žalia, nes lietaus šį pavasarį žymiai daugiau nei praėjusį. Po karšto Velykų savaitgalio, tris šeštadienius iš eilės vaikų futbolo rungtynės buvo atšauktos dėl lietaus, kaip tyčia, penktadienį. Ir kitom savaitėm nors kartą vis užeina lietus, o šiandien sulaukėm net stiprios krušos su tornado įspėjimu! Kruša buvo stipri, po to lietus, tornado nesimatė, bet viskas nurimo per valandą laiko:

Bet turbūt nereikia stebėtis, o laukti dar užeinančio sniego gegužį, kaip amerikiečiai sako – būtinai aplink Mamos dieną pasninga (Mamos diena Amerikoje antras gegužės sekmadienis).

Šiaip mus labai džiugina tas lietus (ne kruša), nes gamta atsigavusi ir lengviau kvėpuoti Kolorade, bet nedžiugina šios savaitės prognozės be saulės. Labai tikiuosi orai pagerės ir sušils per kelias savaites iki kol atvyks mūsų mamos 🙂

Advertisement

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s