Toliau kultūrinamės ir pramogaujam

Miuziklas “Hado Miestas“ (“Hadestown“)

Po persikraustymo savaitgalio turėjome bilietus į miuziklą. Palikę vaikus draugams, išlėkėme pirmą kartą į Buell teatrą Denverio centre. Aišku, pasipuošėmė į teatrą ir nustebau, kad kiti taip pat. Gal ne taip labai stilingai kaip Lietuvoje, bet daug merginų su suknelėmis, o jei vyrukai ir su šortais, tai priderinti marškinukai. Teatras didingas ir gražus.

Rinkausi iš dviejų Brodvėjaus gastrolių pasirodymų – Graži moteris (Pretty women) miuziklas pagal to paties pavadinimo filmą bei Hado miestas. Kadangi Graži moteris nors ir klasika, bet nesužavėjo, pagalvojau, kad įdomu mus pamatyti ir paklausyti Hado miesto istorijos apie nelaimingą Orfėjo ir Euridikės meilę bei Hado pragarą. Įdomiausia, kad istorija kaip Euridikė pateko į pragarą visai kitokia internete nei miuzikle. Kadangi po miuziklo buvo įdomu paskaityti jų meilės istoriją, visur skaičiau, kad Euridikei įkando gyvatė (vienoje versijoje, kad jai su kitomis deivėmis beskinant gėles laukuose, kitoje versijoje bėgant nuo dievo Aristėjo) ir taip ji pateko į Hado karalystę. Tuo tarpu miuzikle rodoma, kad Orfėjas turėjo pabaigti pavasario dainą ir labai atsiprašė Euridikės, kad kurį laiką ją paliks, kol kurs dainą. Palikta Euridikė labai nuobodžiavo, liūdėjo ir alko. Netikėtai ji pakliuvo pas Hadą ir jis ją užverbavo. O toliau istorija vystosi kaip ir visur, kad Orfėjas patenka į požemių karalystę ir bando ištraukti Euridikę iš Hado gniaužtų.

Pastatymas ir aktoriai labai gražūs, tik istorija labai liūdna. Donatui labai patiko miuziklas, vis minėjo, kad va čia tai lygis. Aš bandžiau ginti, kad ir Lietuvoje yra gerų pastatymų, bet nesėkmingai. Man norisi dar nueiti į kitus miuziklus, kad galėčiau palyginti. Ir norėtųsi arčiau scenos sėdėti, kad galėčiau įžiūrėti aktorių veido emocijas 🙂 Kainos į miuziklą svyravo nuo 35 iki 170 dolerių (čia aišku be mokesčių, nes Amerikoje visos kainos rodomos be mokesčių). Į salę galima atsinešti nusipirktą gėrimą, net yra gėrimo pasidėjimo vieta. O fotografuoti salėje pasirodymo metu negalima, nežinojau, bet niekas ir nesudraudė… patys susipratom ir sužinojom vėliau.

Cirkas “Cirque de solei“

Praėjusį sekmadienį (rugsėjo 11) visi nulėkėme į paskutinį Cirque de solei pasirodymą, nes buvo 20% nuolaida paskutiniams bilietams, kuriuos gavau po 55 dolerius suaugusiam ir 44 dolerius vaikui (be mokesčių). Žinau, kad šitas cirkas yra buvęs ir Lietuvoje, bet niekada nesu buvusi, tad kažkaip šį kartą labai užsimaniau. Ir mums su vaikais tikrai labai patiko! Sulaikiusi kvapą žiūrėjau visus jų triukus ir mintyse galvojau, kad tik jiems viskas pasisektų. Tuo tarpu Donato nesužavėjo jų triukai plius buvo vaikiškas siužetas apie vabaliukus (pasirodymas Ovo), tai gal dar ir tas jo nesuviliojo. Bet man tai net labai patiko vabaliukų personažų apranga – žiogelių kostiumai wow! Ir dar ta meilės istorija tarp boružytės ir kažkokio vabaliuko vertė kikenti 🙂

Ar eičiau dar kartą? Eičiau, tik į kito siužeto jų pasirodymą. Net nežinojau, kad jie turi jų tiek daug! Būtų smagu pamatyti The Beatles Love arba Michael Jackson: One. Su gera muzika dar smagiau būtų žiūrėti įspūdingus triukus.

Top Golfas

Na o šį penktadienį šventėme vieno iš lietuvių gimtadienį – Top Golfe. Grynai kompanijoms ir šventimui skirta pramoga, kai prie vieno takelio susirenka max 6 žmonės ir smūgiuoja golfo lazdomis kamuoliukus į tam tikras zonas ir už tai gauna taškų. Labai geras praleidimo su draugais ar kolegomis būdas, nes nereikia, kaip tikrame golfe, niekur vaikščioti, tik pasmūgiuoji ir gali sėstis prie stalo ant sofutės užkąsti ir atsigerti 🙂 labai patiko! Tik niekaip nesupratom taškų gavimo logikos 🙂

Advertisement

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s